zmieniamy się dla Ciebie

25 lecie

Rok 2017 jest dla nas rokiem szczególnym. Z wielką dumą i radością informujemy, że w tym właśnie roku marka Kris Line obchodzi jubileusz 25 lecia swojej działalności. Zacznijmy jednak od samego początku...

W 1992 roku marka po raz pierwszy pojawiła się na rynku pod nazwą PPHU KRZYŚ, której założycielem był Pan Krzysztof Pudłowski. Początkowo firma zatrudniała 10-15 osób. Prace odbywały się na kilku maszynach szwalniczych. Sprzedaż wyrobów obejmowała jedynie krajowych odbiorców. Pierwotnie kreowaniem wzorów zajmowali się sami właściciele oraz rynek, na którym zaczynaliśmy się pojawiać.
Z roku na rok wzrastały obroty firmy, a wraz z nimi rosło zatrudnienie. Firma sukcesywnie zwiększała park maszynowy i rozwijała działalność. W momencie, gdy sprzedaż na rynki zagraniczne rozwinęła się na wysoką skalę, zmianie uległa nazwa marki na Kris Line, która towarzyszy nam do dziś. Wraz z upływem czasu marka wdrażała nowe wzory i uzupełniała swoje kolekcje wprowadzając do nich kostiumy kąpielowe, piżamy, a także biustonosze i odzież sportową.
Nawiązaliśmy współpracę z projektantami i wykwalifikowanymi konstruktorami. Nasze wyroby postrzegane są jako wygodne, pełne finezji i zmysłowości. Przeznaczone bezwzględnie dla każdej grupy wiekowej. Produkcję opieramy na najnowszych trendach mody światowej w oparciu o wysokiej klasy hafty, koronki, tiule i dzianiny, w które zaopatrujemy się m.in. u włoskich czy hiszpańskich dostawców. Sukcesywnie uczestniczymy w międzynarodowych targach i wystawach. Bierzemy udział w pokazach mody, podczas których przedstawiamy nasze najnowsze kolekcje powstałe z najciekawszych inspiracji.
Za każdym razem umacnia nas to w przekonaniu, iż bielizna naszej marki cieszy się dużym zainteresowaniem w każdym kraju niezależnie od położenia geograficznego, wyznania czy ustroju politycznego. W związku z tym, że dbamy o potrzeby Klientów, organizujemy wyjazdy szkoleniowe ( zarówno w kraju, jak i poza jego granicami). Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami w temacie brafittingu, dajemy w ten spsób naszym Klientom możliwość zapoznania się z prawidłowymi zasadami doboru biustonosza. Nasze produkty od dawna cieszą się ogromną popularnością i sprzedawane są na wielu rynkach zagranicznych.

Rozwój przedsiębiorstwa, długotrwała praca pracowników, a przede wszystkim właścicieli pokazuje, że zaangażowanie się opłaca. W ostatnich latach otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień m.in. Cerytikat Polish Product 2011, Gazele Biznesu 2015, Jekość roku 2015/2016.
Otrzymane dowody uznania umacniają nas w przekonaniu, że misja nas wszystkich jest realizowana. Dziś reprezentujemy najwyższy poziom jakości nie tylko w odniesieniu do wzornictwa i materiałów, z których wykonywane są nasze produkty, ale również coraz bardziej specjalistycznych i nowoczesnych konstrukcji. Dziś w tym szczególnym czasie chcielibyśmy podkreślić, że 25 lat sukcesów naszej marki nie byłoby możliwe bez zaufania jakim obdarzyli nas nasi konsumenci. Jubileusz srebrnych godów jest doskonałą okazją aby podziękować naszym Klientom- dzięki którym i dla których istniejemy od tylu lat. Przez ostatnie ćwierć wieku to ich wymagania zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały nas do ciągłego rozwoju. Wdzięczni jesteśmy za życzliwość i otwartość. Wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.